Kontakt

Mittetulundusühing ICOM Eesti Rahvuskomitee
Reg nr 80194354
Aadress: Muuseumi tee 2, 50532 Tartu
E-mail:
icomeesti@gmail.com
Telefon: +372 53 490515
Facebook

ICOM Eesti Rahvuskomitee juhatus: 

Agnes Aljas, ICOM ICME / Eesti Rahva Muuseum - esimees / agnes.aljas@erm.ee; agnesaljas@gmail.com / +372 53 490 515
Kersti Koll, ICOM ICFA / Eesti Kunstimuuseum / Adamson-Ericu muuseum - aseesimees / kerstikoll@hotmail.com; kersti.koll@ekm.ee / +372 58 136 012
Kadri Rannala
/ Eesti Tervishoiu Muuseum - sekretär / kadri@tervishoiumuuseum.ee / +372 51 07 889
Aleksandra Murre / Eesti Kunstimuuseum / Kadrioru Kunstimuuseum / aleksandra.murre@ekm.ee
Greta Koppel
/ Eesti Kunstimuuseum / Kadrioru Kunstimuuseum / Mikkeli muuseum / greta.koppel@ekm.ee
Külli Lupkin / Tartu Ülikooli muuseum / kulli.lupkin@ut.ee
Nele Dresen / Tartu Linnaajaloo Muuseumid / nele.dresen@raad.tartu.ee

Revisjonikomisjon:

Marleen Soosaar / Eesti Tervishoiu Muuseum / marleen@tervishoiumuuseum.ee
Tiina Vint
 / Tartu Ülikooli muuseum / tiina.vint@ut.ee
Dagmar Ingi / Eesti Vabaõhumuuseum / dagmar@evm.ee 

Raamatupidaja:

Maili Rajamägi / maili@arhitektuurimuuseum.ee

Töörühmad, esindajad:

Muuseumiterminoloogia töörühm: Jaanika Anderson / Tartu Ülikooli muuseum / jaanika.anderson@ut.ee
ICOMi esindaja ajakirja Muuseum juures: Kai Lobjakas / Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum / kai@etdm.ee


VARASEMAD JUHATUSED

2017-2020

Agnes Aljas  (esimees)
Kersti Koll  (aseesimees)
Kadri Rannala (sekretär)
Kai Lobjakas
Daimar Lell
Laura Kipper
Tiina Vint

2014-2017

Kersti Koll (esimees)
Daimar Lell (aseesimees)
Agnes Aljas (sekretär)
Kai Lobjakas
Kaie Jeeser
Laura Kipper
Tiina Vint


2011-2014
Kersti Koll (esimees)
Peeter Mauer (aseesimees)
Agnes Aljas (sekretär)
Ülle Kask
Kaie Jeeser
Heiki Ahonen
Kairi Tilga (kuni 2013)
Daimar Lell (alates 2013)

2008-2011
Urmas Dresen (esimees)
Kersti Koll (sekretär)
Karin Hallas-Murula
Tiiu Talvistu
Inge Kukk
Rita Kroon
Piret Õunapuu

2005-2008
Urmas Dresen (esimees)
Kersti Koll (sekretär)
Karin Hallas-Murula
Tiiu Talvistu
Inge Kukk
Rita Kroon
Piret Õunapuu

2002-2005
Karin Hallas-Murula (esimees)
Toomas Tamla (aseesmees)
Anu Järs (sekretär)
Urmas Dresen
Inge Kukk
Merike Lang
Tiiu Talvistu

1999-2002
Karin Hallas-Murula (esimees)
Heiki Pärdi (aseesimees)
Maret Tamjärv (sekretär)
Urmas Dresen
Anu Järs
Merike Lang
Tannar Ruuben

1996-1999
Heiki Pärdi (esimees)
Toomas Tamla (aseesimees)
Maret Tamjärv (sekretär)
Eldar Efendijev
Karin Hallas
Helgi Põllo
Katrin Savomägi

1992-1996
Toomas Tamla (esimees)
Karin Hallas
Katrin Savomägi